پرش لینک ها

تیزر تبلیغاتی و انواع موشن ها

تیزر تبلیغاتی و انواع موشن ها

تبلیغات یعنی نوع وتاثیر پیامی که می خواهیم به مخاطب دهیم را خودمان مشخص کنیم . شما در تبلیغاتتان محصول یا خدمات خود را طوری نشان میدهید که همان تاثیر و نتیجه ی دلخواهتان را در ذهن مشتریان بگذارد .

ساخت تیز

یکی از راه های تبلیغات ساختن تیزر تبلیغاتی می باشد . تیزر به علت موشن ها و صداگذاری تاثیر شگفت انگیزی روی مخاطب دارد . تیزر تبلیغاتی انواع متفاوتی دارد که می توانیم به تیزر تبلیغاتی ساده , تیزر صنعتی , موشن گرافیک , استاپ موشن و لوگو موشن و اینفوگرافی و … اشاره کرد که در ادامه به همه ی این ها میپردازیم .

تیزر تبلیغاتی ساده

این مدل تیزر تبلیغاتی از رایج ترین نوع های تیزر در حوزه ی تبلیغات میباشد که در آن از ویدیوهای ساده استفاده میشود .معم.لا برای معرفی شرکت ها یا کیلینیک ها یا باشگاه ها و … به کار می رود . برای نشان دادن محیط و محل کسب و کارتان استفاده از تیزر تبلیغاتی ساده بهترین و موثرترین روش در حوزه ی تبلیغات است . اما در تبلیغات حرفه ای شما کلی انتخاب جذاب دیگر هم داری که در ادامه به ان ها می پردازیم .

تیزر صنعتی

تیزر صنعتی همانطور که از اسمش مشخص است برای کارخانه ها و محیط های صنعتی میباشد . مثلا اگر بخواهید خط تولید و هر انچه در آن میگذرد را به مخاطب خود نشان از این مدل تیزر میتوانید استفاده کنید و زمان ان از 3 دقیقه شروع میشود به بالا . در ان میتوانید با کارمندان هم صحبت کنید یا با نریشن مراحل انجام کار را توضیح دهید

موشن گرافیک

یکی از راه های موثر برای تبلیغات استفاده از موشن گرافیک است . موشن گرافیک که یک روش جدید و نوینی در حوزه ی تبلیغات است به علت جذابیت و تاثیرگذاری بالا امروزه به شدت مورد استقبال قرار گرفته است . موشن گرافیک چیست ؟ وقتی به شکل ها و کارکترهای گرافیکی حرکت را اضافه میکنیم در حقیقت یک موشن گرافیک ساخته ایم . این مدل تیزر با اضافه شده صدا و موسیقی یا نریشن تاثیری چند برابر پیدا میکند . موشن گرافیک کلی تصاویر جذاب و انیمیشنی دارد که همه ی سنین را وادار به دیدن میکند و شما هم می توانید در زمان کم بیشترین تاثیر را روی ذهن مخاطب بگذارید . در این روش کارگردان میتواند ایده های فانتزیه خود را عملی سازد چون طراحی هر چیزی با کمترین هرینه ممکن است .

استاپ موشن

انتخاب بعدی میتواند استاپ موشن باشد . وقتی تعدادی عکس بطوری کنار هم قرار بگیرند که حرکت را القا کنند استاپ موشن ساخته می شود . استاپ موشن یک روش بسیار قدیمی در حوزه ی تبلیغ و حتی تصویر است . در همان ایتدای شکل کیری سینما در حقیقت از یک همچین راهی توانستند دوربین فیلمبرداری را اختراع کنند . در ان زمان برای این که تمام حرکت پای یا اسب مسابقیه را ضبط کنند در مسیر آن اسب چندین دوربین گذاشتند که از همه ی لحظات حرکت اسب عکسی بگیرند و وقتی عکسی ها را کنار هم گذاشتند متوجه شدند که انگار اسب در حال حرکت در عکس ها می باشد به همین ترتیب و مرور زمان دوربین فیلمبرداری اختراع شد . پس استاپ موشن روشی بسیار قدیمی در حوزه ی تصویر است . در استاپ موشن تا حد زیادی دست کارگردان برای ایده پردازی های متفاوت باز است و شما میتوانید کی ایده ی جذاب و فانتزی را با این روش عملی سازید . مثلا اگر مغازه ی عروسک فروشی دارید میتوانید طوری نشان دهید که انگار همه یعروسک ها جان گرفته اند و با هم بازی میکنند و ….

 

لوگو موشن

لوگو موشن یعنی متحرک سازی لوگو . هربرندی که برای خود لوگو داشته باشد قطعا به لوگو موشن هم نیاز دارد برای ابتدا و انتهای ویدیوها و تیزر تبلیغاتی های خود . بهتر ایت لوگو موشت ساده کوتاه و قابل فهم و مشخص باشد و در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز مثل نام شرکت آدرس ها و شماره تلفن ها و در کل راه های ارتباط را نمایش دهد .

تمامی خدمات در شرکت دنیای کلیک در شرکت دنیای کلیک علاوه بر ساختن تیزر تمامی نیازهای تبلیغاتی شما را پاسخگو هستند .

تمامی خدمات یعنی:

خدمات طراحی مثل : طراحی موشن گرافیک , طراحی استاپ موشن , طراحی للوگو موشن , طراحی ست اداری , طراحی کارت ویزیت , طراحی لوگو , طراحی سررسید و سربرگ , طراحی و چاپ و بسته بندی .

خدمات دیجیتال مارکتینگ: طراحی وب سایت , طراحی اپللیکیشن موبایل , طراحی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری , مدیریت پیج های سوشال مدیا , تولید محتوا و پشتیبانی وب سایت , خدمات هاست و دامنه , مشاور دیجیتال مارکتینگ کسب و کار , سئو و بهینه سازی وب سایت , سئو بین المللی جهت صادرات و واردات , تبلیلغات کلیکی گوگل , تبلیغات در رسانه های پر مخاطب , تبلیغات درون اپلیکیشنی .
خدمات مارکتینگ: باشگاه مشتریان , مشاور فروش و تبلیغات , پروش نیروی انسانی , خارج سازی کسب و کار از رکود , عارضه یابی کسب و کار , ایجاد شبکه مویرگری فروش , تحقیقات بازار .
خدمات برندینگ: تدوین هویت بصری , مشاور نام تجاری , طراحی نماد تجاری , شعار تبلیغاتی , برند سازی .
خدمات تبلیغاتی : تبلیغات محیطی , تبلیغات رسانه ای , کمپین نویسی تبلیغاتی , عکاسی صنعتی , ساخت تیزر تبلیغاتی , برگزاری همایش و سمینار , ساخت فیلم کوتاه و ویدئو کلیپ , تبلیغات در صدا و سیما.
وام تبلیغاتی دنیای کیلیک بدون سقف , بدون ضامن و بدون نوبت می باشد

 

همه چیز درباره دنیای کلیک و وام تبلیغاتی

شرکت دنیای کیلیک, با 10سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ, بر این باور است که با کادر مجرب و حرفه ای خود و شناخت درست شرایط اجتماعی و بازارکار می تواند پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان خود در این زمینه باشد. شرکن دنیای کیلیک معتقد است که در عصر دیجیتال و اینترنت تمامی شرکت ها و برندها نیاز به تبلیغات خواهند داشت اما به علت شرایط اقتصادی ممکن است خیلی از افراد تبلیغات را فاکتور بگیرند و در الویت قرار ندهند و این انتخاب باعث شکست اون برند و یا شرکت میشود . به این منظور برای تمامی فعالیت های خود در زمینه ی تبلیغاتی وام و تسهیلات در نظر گرفته است و مشتریان عزیز ما میتوانند بدون ضامن , بدون نوبت و بدون سود از این شرایط برخوردار باشند.

مراحل گرفتن وام

تنها با انجام سه محله ی تنظیم پیش فاکتور(جهت خدمات تبلیغاتی شما), واریز پیش پرداخت(جهت دریافت وام تبلیغاتی) و مراجعه به بانک مربوطه وام خود را در کمتر از 24ساعت دریافت کنند. از طرفی تمامی خدمات شرکت دنیای کلیک دارای تخفیف 30 درصدی نسبت به تعرفه های روز بازار میباشند . تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ دو عضو جدا نشدنیه کسب و کار شما در مسیر رشد و رونق آن هستند . در این مسیر کادر مجرب دنیای کلیک با مشاوره ی تخصصی در حوزه ی تدوین هویت بصری , مشاوره نام تجاری , طراحی نماد تجاری , شعار تبلیغاتی و برند سازی در کنار شما هستند .

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریا دنیای کیلیک همچون خانواده ای بزرگ و صمیمی در کنار کادر حرفه ای ما هستند پس هرآنچه برای پیشرفت و موفقیت خانواده ی خود انجام دهیم باعث افتخار ماست .خدماتی مانند : مشاوره ی فروش و تبلیغات , پرورش نیروی انسانی , خارج سازی کسب و کار از رکود , عارضه یابی کسب و کار , ایجاد شبکه مویرگری فروش و تحقیقات در بازار باعث موفقیت بیشتر این خانواده و بزرگتر شدن آن میشود . دنیای کیلیک با استفاده از کادر جوان و پر انرژی در کنار کادر مجرب خود در تلاش است تا رابطه ای صمیمی و مفید با مشتریان خود ایجا کند و شما به محض آشنایی و ارتباط با این افراد بتوانید هرانجه از یک شرکت تبلیغاتی انتظار دارید را در دنیای کیلیک دریافت کنید . به همین علت طیفی از خلاقیت را در نیاس کلیک میتوانید مشاهده فرمایید و خدمات ما در برگیرنده انواع سلیقه ها میباشد.

خدمات دنیای کلیلک

علاوه بر همه ی این ها شرکت دنیای کیلیک هرآنچه که در تبلیغات خود نیاز داشته باشید را داراست ازطراحی لوگو , ست ادری , کارت ویزیت , چاپ بنر, تبلیغات محیطی و ساخت تابلو گرفته تا انواع تیزرهای تبلیغاتی , تبلیغات رسانه , کمپین نویسی تبلیغات , عکاسی صنعتی , برگزاری همایش و سمینار تبلیغات در صدا و سیما و حتی ساخت فیلم کوتاه . در خانواده ی دنیای کیلیک شما میتوانید بهترین نتیجه را با کمترین هزینه لمس کنید . اینجا افراد متخصص و علاقمند به حوزه ی تبلیغات با توجه به نوع محصول و برند شما بهترین و مناسب ترین مسیر برندیگ را برایتان روشن میکنند و همهی تلاش خود را خواهند کرد تا شما از نتیجه ی معرفی درست بندتان و فروش بالا راضی شوید. انتقاد پذیر بودن کادر دنیای کلیک در کنار مختصص بودنشان باعث شده تا همه مشتریان ما تنها شرکت دنیای کلیک را برای همه یکارهای تبلیغاتی خود برگزینند و در تمامی موقع ها هم از انتخاب خود راضی بودند . راهنمایی ما برای کسانی که تا کنون با شرکت دنیای کیلیک کار نکرده اند این است که شما تنها با مراجع به سای و پیج اینستاگرام شرکت دنیای کلیک میتوانید تمامی نمونه کار ها چه در زمینه ی طراحی لوگو , طراحی کارت ویزیت , طراحی انواع موشن ها و طراحی بیلبوردها و چه در زمینه ی تدوین و ساخت انواع تیزرها , ساخت موشن گرافیک ه ساخت فیلم کوتاه و فیلم صنعتی و یا تیزر تبلیغاتی یا تیزر تبلیغاتی خلاقانه ببینید . شرکت ما در برگیرنده ی انواع سلیقه هاست و ما مفتخریم که اعلام کنیم جامع ترین و خلاق ترین شرکت تبلیغاتی استان البرز هستیم و در عین حال شعبه ی دنیای کلیک درتهران و دنیای کلیک در رست به زودی افتتاح خواهد شد . شرکت دنیای کیلیک در کرج تنها شرکت تبلغیاتی در کرج است که ,علاوه بر جامع بودن خدماتش و تخفیف 30 درصدی روی انها , با در نظر گرفتن وم تبلیغاتی برای مشتریان عزیز تبلیغات را برای همه یبرندها و شرکت ها آسان کرده است . تبلیغات و برندیگ و عنر واجب در کسب و کار شماست و چه برند نو پا و چه برند قدیمی هردو برای موفق شدن در این بازار به آن احتیاج دارند چه بهتر که این کار با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در شرکت دنیای کلیک انجام شود . ما برانیم تا باشگاه مشتریان دنیای کلیک و همه ی کار آفرینان محترم از این مزایا برخوردار شوند

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه