پرش لینک ها

مشاوره و فروش

مسیر تبلیغات و برندینگ در این بازار شلوغ بسیار پرفراز و نشیب و سخت است . بازار امروز مدام در حال تغییر می باشد و همه چیز به سمت اینترنتی شدن می رود . یک برند نو و جدید , علاوه بر این باید از پس کارهای یک برند جدید و یک کسب و کار جدید را شروع کردن بربیاد, باید تبلیغات و برندیگ خود را هم مدیریت کند . برخلاف تصویر عموم از تبلیغا اصلا کار ساده ای نیست و قطعا نیاز به فرد متخصص و با تجربه دارد . یک برند جدید با سرمایه گذاری کردن روی تبلیغات و برندیگ درست و اصولی باعث می شود که در آینده ی نه چندان دور چندین برابر نسبت به حالت عادی به سودهی برسد و بر عکس با یه تبلیغا و برندیگ بی پایه و اصول یا اشتباه سرمایه ی هم سرمایه ی خود را از دست بدهد و هم نتیجه ی عکس بگیرد یعنی تصویر خوبی از خود در ذهن مرد و مخاطبش به جا نزارد , اصطلاحا ضد تبلیغ بشود .
حتی برندهای قدیمی و سابقه دار را هم بارها شاهد بودیم که با یک ترفند تبلیغاتی اشتباه چگونه باعث از بین رفتن اعتبار چندین ساله ی خود شده اند یا برندهایی که بعد از اشباهات تبلیغاتی خود و شکست چگونه توانسته اند با یک ترفند تبلیغاتی خوب به بازار برگردند و حتی بهتر از قبل فروش داشته باشند .

این یک المان فانتزی سرتیتر است

ماجرای برند دامینوز

دامینوز نام یک برند قدیمیه پیتزا در آمریکا است . مدتی بود که به خاطر پایین امدن کیفیت پیتزاش , در شعبات مختلفش , مورد انتقاد مشریانش و عموم مردم در دنیای مجازی و حقیقی قرار می گرفت . دامینوز همه ی سرآشپزهای خود ا از دور هم جمع کرد و برای رفع این مشکل هفته ها تمرین کردند تا به یک طمع عالی در پیتزا برسند . اما ماجرا همین جا تموم نشد . در دورانی که همه این برند را نقدر میکردند و , حتی یکی در اینترنت توییت کرده بود که پیتزای دومینوز مزه ی مقوا میدهند , او با درست کردن پیتزا با جدیدتریت رسپی اش که چندین سراشپز هفته ها روی ان کار کرده بودند , به درب خانه ی منتقدین رفت به خاطر طعم پیتزای قبلی از ان ها عذرخواهی کرد و از انها خواست که پیتزای جدیدش را امتحان کنند . از تمامیه این رویداد فیلم گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد ترفند تبلیغاتی درستی که نه تنها باعث شد دامینوز به بازار برگردد بلکه اکنون او در 85 کشور دنیا بیش از16 هزارتا شعبه دارد .

به روز بودن ترفتدهای تبلیغاتی

امروزه در عصر دیجیتال و اینترنت ما به خوبی میتوانیم ترفندهای تبلیغاتی تمامی برندهای قدیمی و جدید را ببینیم و موفقیت ها و شکست هاش.ن رو تجزیه تحلیل کنیم . همان طور که شما هم میدونید در بازار امروز فقط تبلیغات بازرگانی وسط فیلم یا بیلبود در خیابان ها کافی نیست . بازار امروز بازار نواوری و تجربه های جدید میباشد و چه بهتر که شما از تجربه و ترفندهای نو استقبال کنید . تحقیقات در بازار قطعا کار زمان بری است و علاوه بر زمان بر بودن نیاز به شناختن و تجربه ی حضور در بازار را دارد .

مشاوره ی فروش و تبلیغات شرکت دنیای کلیک

تبلیغات و برندیگ تخصص ماست . در شرکت دنیای کلیلک کادری جوان و پرانرزی و خلاق در کنار کادر باتجربه و حرفه ای ما تیمی قوی و کاربلد را در حوزه ی تبلیغات و برندینگ تشکیل داده اند اما هم چنین با پرورش نیروی انسانی به تیم خود اضافه میکنند . خارج سازی کسب و کار از رکود ,عارضه یابی کسب و کار, ایجاد شبکه ی مویرگری فروش و تحقیقات در بازار و … در دامنه ی مهارت های تیم فروش و مشاوره ی شرکت تبلیغاتی دنیای کلیک است و ما یه شما اطمینان می دهیم که اگر برند جدیدی را میخواهید وارد بازار کنید می توانید روی خلاقیت و نواوری های تیم مشاوره و فروش شرکت دنیای کیلیک حساب کنید اگر هم برند جا افتاده ای دارید می توانید رو تجربه و سابقه فعالیت تیم مشاوره و فروش این شرکت حساب کنید .
خدومات ما در برگیرنده تمامی راه های تبیغاتی مثل : طراحی وب سایت , طراحی اپللیکیشن موبایل , مدیریت پیج های سوشال مدیا , تولید محتوا و پشتیبانی وب سایت , خدمات هاست و دامنه , مشاور دیجیتال مارکتینگ کسب و کار , سئو و بهینه سازی وب سایت , سئو بین المللی جهت صادرات و واردات , تبلیلغات کلیکی گوگل , تبلیغات در رسانه های پر مخاطب , تبلیغات درون اپلیکیشنی و … میباشد . شما برای تبلغات ود میتوانید به راحتی وارد مجموعه ی دنیای کلیک شوید و همه ی کارهای تبلیغاتی خود را از چاپ کارت ویزیت گرفته تا ساخت تیزر و طراحی وب سایت و مجموعه ی ما انجام دهید . و ما به شما اطمینان میدهیم که کادر خلاق و حرفه ای ما به تمام نیاز های شما در حوزه ی تبلیغات پاسخ خواهند داد.

“همه چیز با یک کلیک شروع شد”

دنیای کلیک

این یک المان فانتزی سرتیتر است

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه